EURASHE 28. aastakonverents Tallinnas on peetud!

24.04.2018

Reedel lõppes EURASHE 28. aastakonverents Tallinnas, Kultuurikatlas. Konverentsi avas 19. aprillil Eesti haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning EURASHE president Stéphane Lauwick. Peaesinejaid ja töötubade eestvedajaid oli tervelt 20 ringis mitmest erinevast riigist, osavõtjaid mõlemal päeval kokku 170. Konverentsi korraldajad tänavad nii esinejaid kui ka osalejaid ja loodavad, et saadi hulgaliselt uusi ideid, mõtteid, suundi, kontakte ja ka kauneid elamusi.

Pildigalerii on leitav SIIT.

Konverentsi kajastasime ka kohalikus meedias:
Reedel, 20.04 toimus Vikerraadio hommikuprogrammis intervjuu, kus Märt Treier rääkis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektori Ulla Preedeniga.
Reedel, 20.04 Raadio 4 keskpäeva programmis “Üksikasjad” intervjueeris Varvara Kuznetsova Tallinna Tehnikakõrgkooli logistikainstituudi lektorit Jelizaveta Jannoga.
Neljapäeval, 19.04 intervjueeris Tallinna TV reporter Üllar Luup Kultuurikatlas Stéphane Lauwick’i ja Tallinna Tehnikakõrgkooli rektorit Enno Lendi.
Neljapäeval, 19.04 Kuku raadio päevases uudiseteprogrammis „Saade“ andis Timo Tarvele intervjuu Enno Lend.
Neljapäeval, 19.04 Raadio 2 saates „Tehnikakodanikud“ andis Ronald Liivele intervjuu Eesti Lennuakadeemia rektor Jaanus Jakimenko.
Esmaspäeval, 16.04 Kuku raadio saates „Digitund“ rääkis konverentsist saatejuhtidele Henrik Roonemaale ja Hans Lõugasele üks konverentsi peaesinejaid, Euroopa Innovatsiooniakadeemia president Alar Kolk (alates: 18:28, konverentsi lõik algab 29:55 siin)

Konverentsi esinejate ettekanded saavad olema kättesaadavad kahe nädala jooksul EURASHE veebilehel.

EURASHE 29. aaastakonverents toimub 2019. aasta mais Budapestis, Ungaris. Kohtumiseni!