Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss 2021 avatud

03.05.2021

SA Eesti Rakenduskõrgkoolid/RKRN koostöös Tallinna Strateegiakeskusega kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi, mille eesmärk on väärtustada rakenduskõrgkoolide poolt teostatavaid rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi, tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga ning teavitada avalikkust rakenduskõrgkoolide oskusteabe rakendamisest majandustegevuses või ühiskonnas.

Konkursil on oodatud osalema rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud ja vilistlased, kelle töö on edukalt lõpetatud konkursi väljakuulutamise või sellele eelneval aastal. Esitatav töö on uudne ning selle tulemused on suunatud majanduse konkurentsivõime tõstmisele  ja/või uuenduslike lahenduste kasutamisele ning rakendatud/rakendamisel tootmises või teeninduses.

Konkursile laekunud töid hindab ekspertkomisjon ja valib välja parima hiljemalt 22. septembriks 2021. Konkursi võidutöö autorit/autoreid premeeritakse kuni 1000 euro suuruse stipendiumiga. Võitjate tunnustamine toimub iga-aastasel Tallinna Ettevõtluspäeval oktoobris.

Konkursil osalemiseks ootame täidetud ankeeti koos vajalike materjalidega hiljemalt 9. septembriks 2021 e-posti aadressile info@rkrn.ee märksõnaga “Konkurss”.

Konkursi statuudiga saab tutvuda SIIN.

Konkursil osalemiseks palun lae alla ja täida ANKEET.

Lisainfo:

info@rkrn.ee