Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (EEK Mainor) on erarakenduskõrgkool, mis alustas oma tegevust 1992. aastal. EEK Mainoris on võimalik õppida nii rakenduskõrghariduse kui magistriõppe tasemel.

Miks valida Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor?

Praktiline haridus ja homme vajalikud oskused. Usume, et kõige parem on õppida läbi tegemise. Suur osa meie õppest seisneb tegelike lahenduste leidmises reaalsetele probleemidele. Koos tööandjatega õpetame igal erialal just neid oskusi, mida tööturul tulevastelt spetsialistidelt ja ettevõtjatelt oodatakse.

Personaalne õpe ja kasulikud kontaktid. Usume, et kõrgkooli kohustus on üliõpilasi aktiivselt arendada. Meie erialajuhid tunnevad oma tudengeid isiklikult ja õppeprotsess kujuneb võrdsete partnerite vahelises suhtluses. Õppegrupi suuruseks lubame kõige rohkem 30 inimest, mis võimaldab tulevikku suunatud võrgustiku kujunemist tudengite, õppejõudude ja ettevõtjate vahel.

Paindlik õppekorraldus. Aastatepikkune kogemus ja rahulolev tagasiside lubab väita, et pakume ilmselt Eesti parimat õppekorraldust töö ja pere kõrvalt õppimiseks. Kaugõppes keskmiselt kord kuus nädalavahetuseti toimuvad optimaalse mahuga õppesessioonid sobivad nii spetsialistidele, juhtidele kui ettevõtjatele. Mugavalt on võimalik arvestada varasemaid õpinguid ja töökogemust, et seeläbi vähendada nii õppekoormust kui õppemaksu.

Sisseastumisinfot leiab SIIT!

FACEBOOK

KODULEHT