Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid

06.05.2024

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi, mille eesmärk on väärtustada rakenduskõrgkoolide poolt teostatavaid rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi, tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga ning teavitada avalikkust rakenduskõrgkoolide oskusteabe rakendamisest majandustegevuses või ühiskonnas.

 

Konkursi auhinnafond on 1500 eurot, mille paneb välja Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega. Võitja tunnustamine toimub Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul galal.

 

Konkursile on oodatud osalema rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud ja vilistlased, kelle töö on edukalt lõpetatud konkursi väljakuulutamise või sellele eelneval aastal. Esitatav töö on uudne ning selle tulemused on suunatud majanduse konkurentsivõime tõstmisele  ja/või uuenduslike lahenduste kasutamisele ning rakendatud/rakendamisel tootmises või teeninduses. Konkursi statuudiga saab tutvuda SIIN.

 

2023. aasta konkursi võidutöö autor, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor vilistlane Kadri Look. Foto: Kalev Lilleorg

 

 

Konkursil osalemiseks ootame täidetud ANKEETI koos vajalike materjalidega hiljemalt 8. septembriks 2024 e-posti aadressile info@rkrn.ee märksõnaga “Konkurss”.

 

Lisainfo:

info@rkrn.ee