Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss 2022 avatud

02.05.2022

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu kuulutab taas välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi, mille eesmärk on väärtustada rakenduskõrgkoolide poolt teostatavaid rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi, tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga ning teavitada avalikkust rakenduskõrgkoolide oskusteabe rakendamisest majandustegevuses või ühiskonnas.

Konkursi auhinnafond on 1500 eurot, mille paneb välja Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega. Võitjat tunnustatakse iga-aastasel Tallinna Ettevõtluspäeval septembris.

Fotol: Ettevõtlusauhindade ja parimate rakenduslike teadustööde eriauhindade saajad Tallinna Ettevõtluspäeval 28. septembril 2021. Fotograaf Maksim Toome

Konkursile on oodatud osalema rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud ja vilistlased, kelle töö on edukalt lõpetatud konkursi väljakuulutamise või sellele eelneval aastal.

Konkursil osalemiseks ootame täidetud ankeeti koos vajalike materjalidega hiljemalt 9. septembriks 2022 e-posti aadressile info@rkrn.ee märksõnaga “Konkurss”.

Konkursi statuudiga saab tutvuda SIIN.

Konkursil osalemiseks palun lae alla ja täida ANKEET.

Lisainfo:

info@rkrn.ee