Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid

02.05.2023

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi, mille eesmärk on väärtustada rakenduskõrgkoolide poolt teostatavaid rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi, tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga ning teavitada avalikkust rakenduskõrgkoolide oskusteabe rakendamisest majandustegevuses või ühiskonnas.

 

Konkursile on oodatud osalema rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud ja vilistlased, kelle töö on edukalt lõpetatud konkursi väljakuulutamise või sellele eelneval aastal. Esitatav töö on uudne ning selle tulemused on suunatud majanduse konkurentsivõime tõstmisele  ja/või uuenduslike lahenduste kasutamisele ning rakendatud/rakendamisel tootmises või teeninduses.

 

Konkursi auhinnafond on 1500 eurot, mille paneb välja Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega. Võitja tunnustamine toimub Tallinna linna korraldataval iga-aastasel Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul galal.

 

2022. aasta konkursi võidutöö autorit, EEK Mainor vilistlast Sven-Erik Mändmaad tunnustavad linnakantsler Kairi Vaher ja abilinnapea Joosep Vimm. Foto autor Egert Kamenik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursil osalemiseks ootame täidetud ankeeti koos vajalike materjalidega hiljemalt 8. septembriks 2023 e-posti aadressile info@rkrn.ee märksõnaga “Konkurss”.

 

Konkursi statuudiga saab tutvuda SIIN.

Konkursil osalemiseks palun lae alla ja täida ANKEET.

 

Lisainfo:

info@rkrn.ee